jQuery Update (7.x-2.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: None
cs: Žádné

en: jQuery compression level
cs: kompresní úroveň jQuery

en: jQuery %jquery and jQuery UI %ui
cs: jQuery %jquery a jQuery UI %ui

en: Updates jQuery to jQuery 1.5.2 and jQuery UI 1.8.11.
cs: Aktualizuje jQuery na jQuery 1.5.2 a jQuery UI 1.8.11.
