jQuery Update (7.x-2.3-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: None
pl: Brak

en: jQuery compression level
pl: Poziom kompresji jQuery

en: Production (minified)
pl: Produkcyjny (minified)

en: jQuery %jquery and jQuery UI %ui
pl: jQuery %jquery i jQuery UI %ui

en: jQuery and jQuery UI CDN
pl: CDN jQuery i jQuery UI

en: jQuery Version
pl: Wersja jQuery

en: Select which jQuery version branch to use.
pl: Wybierz, którą gałąź wersji jQuery użyć.
