jQuery Update (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: None
eu: Bat ere ez

en: jQuery Update
eu: jQuery Eguneraketa

en: jQuery compression level
eu: JQuery konpresioaren maila

en: jQuery %jquery and jQuery UI %ui
eu: jQuery %jquery eta jQuery UI %ui

en: jQuery and jQuery UI CDN
eu: jQuery eta jQuery UI CDN

en: Update jQuery and jQuery UI to a more recent version.
eu: jQuery eta jQuery UI eguneratu azkeneko bertsiora.

en: jQuery update
eu: jQuery eguneraketa

en: Version options
eu: Bertsioaren aukerak

en: Use the default
eu: Erabili lehenetsi bezala

en: Default jQuery Version
eu: JQuery Bertsio Lehenetsia
