jQuery Update (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: None
is: Engin

en: jQuery Update
is: jQuery Uppfærsla

en: jQuery %jquery and jQuery UI %ui
is: jQuery %jquery og jQuery UI %ui

en: jQuery and jQuery UI CDN
is: jQuery og jQuery UI CDN

en: jQuery update
is: jQuery uppfærsla

en: Select which jQuery version to use by default.
is: Veldu hvaða jQuery útáfu á vera sjálfgefin.

en: Use the default
is: Nota sjálfgefið

en: Default jQuery Version
is: Sjáfgefin jQuery útgáfa
