jQuery Update (7.x-2.5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: None
pt: Nenhum

en: jQuery Update
pt: Atualizar jQuery

en: @title dialog
pt: Diálogo @title

en: Update jQuery and jQuery UI to a more recent version.
pt: Atualize jQuery e jQuery UI para uma versão mais recente.

en: jQuery update
pt: Atualizar jQuery
