jQuery Update (7.x-3.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Operations
ca: Operacions

en: None
ca: Cap

en: Theme
ca: Tema

en: Configure
ca: Configura

en: Performance
ca: Rendiment

en: @title dialog
ca: Quadre de @title

en: default theme
ca: tema predeterminat

en: admin theme
ca: tema d'administració
