jQuery Update (7.x-3.0-alpha2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: None
el: Κανένα

en: Theme
el: Θέμα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Performance
el: Απόδοση

en: @title dialog
el: Παράθυρο διαλόγου @title

en: default theme
el: προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: jQuery compression level
el: Επίπεδο συμπίεσης jQuery

en: Production (minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (uncompressed)
el: Ανάπτυξης (ασυμπίεστο)

en: jQuery and jQuery UI CDN
el: jQuery και jQuery UI CDN

en: Use jQuery and jQuery UI from a CDN. If the CDN is not available the local version of jQuery and jQuery UI will be used.
el: Να χρησιμοποιηθεί το jQuery και jQuery UI από CDN. Αν το CDN δεν είναι διαθέσιμο, θα χρησιμοποιηθεί η τοπική έκδοση του jQuery και jQuery UI.

en: Update jQuery and jQuery UI to a more recent version.
el: Αναβάθμιση του jQuery και jQuery UI σε πιο πρόσφατη έκδοση.

en: Configure how <a href="@jquery">jQuery</a> behaves on the site. Select which jQuery version, the compression level and whether or not to use a CDN.
el: Ρυθμίστε ποια θα είναι η συμπεριφορά του <a href="@jquery">jQuery</a> στον ιστοτόπο. Επιλέξτε την έκδοση του jQuery, το επίπεδο συμπίεσης και το αν θα χρησιμοποιηθεί CDN ή όχι.

en: Configure settings related to the jQuery upgrade, the library path and compression.
el: Διευθέτηση ρυθμίσεων σχετικά με την αναβάθμιση του jQuery, τη διαδρομή της βιβλιοθήκης και τη συμπίεση.
