jQuery Update (7.x-3.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Operations
hr: Operacije

en: None
hr: Nema

en: Theme
hr: Tema

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: @title dialog
hr: @title dijalog

en: default theme
hr: zadani predložak
