jQuery Update (7.x-3.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Operations
nn: Operasjonar

en: None
nn: Ingen

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Performance
nn: Ytelse
