jQuery Update (7.x-3.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: None
th: ไม่มี

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: default theme
th: ธีมปัจจุบัน

en: admin theme
th: รูปแบบของผู้ดูแลระบบ
