jQuery Update (7.x-3.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Operations
af: Aksies

en: None
af: Geen

en: Configure
af: Verstel

en: Performance
af: Werkverrigting
