jQuery Update (7.x-3.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Operations
ast: Operaciones

en: None
ast: Nengún

en: Configure
ast: Configurar

en: Performance
ast: Rendimientu
