jQuery Update (7.x-3.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: None
cy: Dim

en: Theme
cy: Thema

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Performance
cy: Perfformiad
