jQuery Update (7.x-3.0-alpha3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Operations
it: Operazioni

en: None
it: Nessuno

en: Theme
it: Tema

en: Configure
it: Configura

en: Performance
it: Prestazioni

en: default theme
it: tema predefinito

en: admin theme
it: tema di amministrazione
