jQuery Update (7.x-3.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Operations
fa: عمل ها

en: None
fa: هیچ

en: Theme
fa: پوسته

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Performance
fa: کارایی

en: Google
fa: گوگل

en: default theme
fa: پوستهپیشفرض
