jQuery Update (7.x-3.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Operations
sv: Funktioner

en: None
sv: Ingen

en: Theme
sv: Tema

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Performance
sv: Prestanda

en: default theme
sv: standardtema

en: jQuery compression level
sv: Kompressionsnivå för jQuery

en: Production (minified)
sv: Live (förminskad)

en: Development (uncompressed)
sv: Utvecklingsmiljö (okomprimerat)

en: jQuery and jQuery UI CDN
sv: jQuery och jQuery UI CDN

en: Use jQuery and jQuery UI from a CDN. If the CDN is not available the local version of jQuery and jQuery UI will be used.
sv: Använd jQuery och jQuery UI via en CDN. Om vald CDN inte är tillgänglig kommer lokalt installerade version av jQuery och jQuery UI att användas.

en: admin theme
sv: administratörstema
