jQuery Update (7.x-3.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: None
ta: இல்லை

en: Theme
ta: தீம்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: default theme
ta: இயல்பான தீம்
