jQuery Update (7.x-3.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Operations
tr: İşlemler

en: None
tr: Hiçbiri

en: Theme
tr: Tema

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Performance
tr: Performans

en: default theme
tr: ön tanımlı tema
