jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: None
az: Yoxdur

en: Theme
az: Tema

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Performance
az: Performans
