jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Operations
eo: Operacioj

en: None
eo: Neniu

en: Configure
eo: Agordu

en: Performance
eo: Rendimento

en: Google
eo: Guglo
