jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Operations
et: Toimingud

en: None
et: Puudub

en: Theme
et: Teema

en: Configure
et: Seadistus

en: Performance
et: Jõudlus

en: default theme
et: vaikimisi teema
