jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Operations
eu: Eragiketak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Theme
eu: Tema

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Performance
eu: Errendimendua

en: jQuery Update
eu: jQuery Eguneraketa

en: default theme
eu: Gai lehenetsia

en: jQuery compression level
eu: JQuery konpresioaren maila

en: jQuery and jQuery UI CDN
eu: jQuery eta jQuery UI CDN

en: Update jQuery and jQuery UI to a more recent version.
eu: jQuery eta jQuery UI eguneratu azkeneko bertsiora.
