jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Operations
gl: Operacións

en: None
gl: Ningún

en: Theme
gl: Tema

en: Configure
gl: Configurar

en: Performance
gl: Rendemento

en: default theme
gl: tema predeterminado
