jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: None
km: គ្មាន

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម
