jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್
