jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: None
ku: هیچ

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: jQuery Update
ku: نوێکردنەوەی jQuery

en: default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت
