jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Operations
lt: Veiksmai

en: None
lt: Joks

en: Theme
lt: Tema

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Performance
lt: Veikimas

en: default theme
lt: numatytoji tema
