jQuery Update (7.x-3.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: None
ug: يوق

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب
