jQuery Update (7.x-3.0-alpha5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Performance
te: పనితీరు
