jQuery Update (7.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: None
bo: མེད།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: @title dialog
bo: གླེང་སྒྲོམ་@title

en: default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི
