jQuery Update (7.x-3.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Operations
ja: 操作

en: None
ja: なし

en: Theme
ja: テーマ

en: Configure
ja: 設定

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: jQuery Update
ja: jQuery アップデート

en: default theme
ja: デフォルトテーマ

en: admin theme
ja: 管理用テーマ
