jQuery Update (7.x-4.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gd: Eadar-aghaidh a' chleachdaiche

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: None
gd: Chan eil gin

en: Theme
gd: Ùrlar

en: Configure
gd: Rèitich

en: Performance
gd: Dèanadas
