jQuery Update (7.x-4.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Operations
oc: Accions

en: None
oc: Pas cap

en: Theme
oc: Tèma

en: Configure
oc: Configurar

en: Performance
oc: Performància

en: default theme
oc: tèma per defaut

en: (Unsupported)
oc: (Sens supòrt)
