jQuery Update (7.x-4.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Operations
sk: Operácie

en: None
sk: Žiadne

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Performance
sk: Výkon

en: default theme
sk: predvolená téma vzhľadu

en: (Unsupported)
sk: (Nepodporované)

en: admin theme
sk: administrátorská téma
