jQuery Update (7.x-4.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Performance
sq: Performanca

en: default theme
sq: tema e paracaktuar

en: (Unsupported)
sq: (E Pambështetur)
