jQuery Update (7.x-4.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Operations
uk: Операції

en: None
uk: Немає

en: Theme
uk: Тема

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Performance
uk: Швидкодія

en: jQuery Update
uk: Оновлення jQuery

en: default theme
uk: базова тема

en: (Unsupported)
uk: (Непідтримуване)

en: Custom paths
uk: Власні шляхи

en: jQuery compression level
uk: Рівень стиснення jQuery

en: Production (minified)
uk: Для експлуатації (стиснений)

en: Development (uncompressed)
uk: Для розробки (без стиснення)

en: jQuery and jQuery UI CDN
uk: jQuery та jQuery UI CDN

en: Use jQuery and jQuery UI from a CDN. If the CDN is not available the local version of jQuery and jQuery UI will be used.
uk: Використовувати jQuery та jQuery UI з CDN. Якщо CDN не доступне, будуть використані локальні версії jQuery and jQuery UI.

en: Site Default
uk: Сайт за замовчуванням

en: Update jQuery and jQuery UI to a more recent version.
uk: Оновлює jQuery та jQuery UI до актуальної версії.

en: jQuery version
uk: Версія jQuery

en: Configure how <a href="@jquery">jQuery</a> behaves on the site. Select which jQuery version, the compression level and whether or not to use a CDN.
uk: Зконфігуруйте поведінку <a href="@jquery">jQuery</a> на сайті. Оберіть версію jQuery, рівень стиснення і необхідність використання CDN.

en: Configure settings related to the jQuery upgrade, the library path and compression.
uk: Конфігурує налаштування, пов’язані с оновленням jQuery, шляхом бібліотеки та стисненням.

en: admin theme
uk: адміністративна тема

en: Default jQuery version
uk: Базова версія jQuery

en: jQuery %jquery (<a href="@link">configure</a>) and jQuery UI %ui
uk: jQuery %jquery (<a href="@link">налаштувати</a>) та jQuery UI %ui

en: unknown version
uk: невідома версія

en: Select which version of jQuery to use on the site.
uk: Оберіть, котру з версій jQuery використовувати на сайті.

en: default/admin theme
uk: базова/адміністративна тема

en: Theme Overrides
uk: Перевизначення теми

en: You can override the default jQuery version above on each themes settings page. This is useful for administrative based themes.
uk: Можна перевизначити базову версію jQuery вище на сторінці налаштувань теми. Це може бути необхідно для адміністративних тем.

en: Modify how jQuery is loaded to increase download and render performance.
uk: Змініть спосіб завантаження jQuery, котрий впливає на швидкість передавання і генерування.

en: <a href="!url">jQuery Migrate</a> can be used to detect and restore APIs or features that have been deprecated in jQuery and removed as of version 1.9 or higher.
uk: <a href="!url">jQuery Migrate</a> може бути використаний для визначення і відновлення API або функцій, що були застарілими і видалені з jQuery версії 1.9 або вище.

en: Enable jQuery Migrate Plugin
uk: Увімкнути плаґін jQuery Migrate

en: Even if jQuery Migrate is enabled, it will not be loaded if the current page's jQuery version is lower than 1.9.
uk: Навіть якщо увімкнено jQuery Migrate, він не буде завантажуватись якщо поточна версія jQuery на сторінці нижче 1.9.

en: Load the jQuery Migrate plugin using a CDN. If the CDN is not available the local module version of the plugin will be used instead.
uk: Завантажувати плаґін jQuery Migrate за допомогою CDN. Якщо CDN не доступний, замість нього буде використовуватись локальна модульна версія плаґіна.

en: Console warnings
uk: Попередження консолі

en: Toggle the <a href="!url">generation of console warnings</a> when using the debug version of jQuery Migrate.
uk: Увімкнути <a href="!url">генерування попереджень консолі</a> при використанні зневаджувальної версії jQuery Migrate.

en: Console trace
uk: Відстеження консолі

en: Toggle the <a href="!url">generation of console trace messages</a> when using the debug version of jQuery Migrate.
uk: Увімкнути <a href="!url">генерування відстежувальних повідомлень консолі</a> при використанні зневаджувальної версії jQuery Migrate.

en: You can optionally select a different version of jQuery to use for pages that are rendered using this theme. This is useful for administrative based themes.
uk: Можна додатково обрати іншу версію jQuery, що використовується для сторінок, генерованих за допомогою теми. Це може бути необхідно для адміністративних тем.

en: Theme specific jQuery version
uk: Версія jQuery, що стосується теми

en: Site default (!version)
uk: Базова на сайті (!version)

en: 1.4 (Drupal core)
uk: 1.4 (Ядро Друпал)

en: Custom paths for jQuery libraries (e.g. CDN URLs or paths to local files).
uk: Власні шляхи для бібліотек jQuery (наприклад, URL-адреси CDN або шляхи до локальних файлів).

en: Custom jQuery path
uk: Власний шлях jQuery

en: Example: %url or %path
uk: Приклад: %url або %path

en: Custom jQuery version
uk: Власна версія jQuery

en: Example: %version
uk: Приклад: %version

en: Custom jQuery UI path
uk: Власний шлях інтерфейсу користувача jQuery

en: Custom jQuery UI version
uk: Власна версія інтерфейсу користувача jQuery

en: Custom jQuery Cookie path
uk: Власний шлях файлу cookie jQuery

en: Custom jQuery Cookie version
uk: Власна версія jQuery Cookie

en: Custom jQuery Form path
uk: Власний шлях jQuery Form

en: Custom jQuery Form version
uk: Власна версія jQuery Form

en: Custom jQuery Migrate path
uk: Власний шлях jQuery Migrate

en: Custom jQuery Migrate version
uk: Власна версія jQuery Migrate

en: Administer jQuery Update
uk: Адміністрування оновлення jQuery

en: Perform administration tasks for jQuery Update.
uk: Виконання адміністрування для jQuery Update.
