jQuery Update (7.x-4.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Operations
bs: Operacije

en: None
bs: Nijedan

en: Theme
bs: Tema

en: Configure
bs: Podešavanje
