jQuery Update (7.x-4.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Operations
is: Aðgerðir

en: None
is: Engin

en: Theme
is: Þema

en: Configure
is: Stilla

en: Performance
is: Afköst

en: jQuery Update
is: jQuery Uppfærsla

en: jQuery and jQuery UI CDN
is: jQuery og jQuery UI CDN
