jQuery Update (7.x-4.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Operations
kk: Операциялар

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Configure
kk: Баптау

en: Performance
kk: Өнімділік

en: (Unsupported)
kk: қолдамалатын
