jQuery Update (7.x-4.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Operations
ro: Operațiuni

en: None
ro: Nimic

en: Theme
ro: Temă

en: Configure
ro: Configurează

en: Performance
ro: Performanță

en: default theme
ro: tema implicită

en: (Unsupported)
ro: (Nu are suport)

en: admin theme
ro: tema pentru administrator
