jQuery Update (7.x-4.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Operations
sl: Operacije

en: None
sl: Brez

en: Theme
sl: Tema

en: Configure
sl: Nastavi

en: Performance
sl: Hitrost delovanja
