jQuery Update (7.x-4.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Operations
ar: عمليات

en: None
ar: لا شيء

en: Theme
ar: حلة

en: Configure
ar: ضبط

en: Performance
ar: الأداء

en: default theme
ar: الحلة الافتراضية
