jQuery Update (7.x-4.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Operations
bg: Действия

en: None
bg: Не

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Performance
bg: Производителност
