jQuery Update (7.x-4.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: None
hi: कोई नहीं

en: Theme
hi: थीम

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस
