jQuery Update (7.x-4.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: None
id: Tiada

en: Theme
id: Tema

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Performance
id: Performa

en: default theme
id: tema utama

en: admin theme
id: tema admin
