jQuery Update (7.x-4.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Operations
jv: Operasi

en: None
jv: Nihil

en: Theme
jv: Tema

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: default theme
jv: téma baku
