jQuery Update (7.x-4.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Theme
mn: Загвар

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Performance
mn: Хурд
