jQuery Update (7.x-4.0-rc2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Operations
pl: Operacje

en: None
pl: Brak

en: Theme
pl: Skórka

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Performance
pl: Wydajność

en: default theme
pl: domyślna skórka

en: jQuery compression level
pl: Poziom kompresji jQuery

en: Production (minified)
pl: Produkcyjny (minified)

en: jQuery and jQuery UI CDN
pl: CDN jQuery i jQuery UI
