jQuery Update (7.x-4.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Operations
be: Аперацыі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Theme
be: Тэма

en: Configure
be: Правіць

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: default theme
be: стандартная тэма
