jQuery Update (7.x-4.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Theme
ps: ویینه

en: Configure
ps: سازول

en: Performance
ps: كارېدون

en: admin theme
ps: پازوال ویینه
